Sosyal Medyada Biz}

İLAÇLAMA KAMPANYASI
İkinci ilaçlama ve periyodik hizmet verdiğimiz müşterilerimize daimi %20 indirim yapıyoruz !

Kokulu İlaçlama

Kokulu İlaçlama

KOKULU İLAÇLAMA

Kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama, sisleme ilaçlama, dumanlı ilaçlama, ULV ilaçlama.

Kokulu ilaçlama yöntemi nedir ? Nasıl uygulanır ? İlaçlama öncesi ilaçlama için nasıl hazırlanmalıdır ilaçlama sonrası yapılacaklar nelerdir ?.

Kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemidir en kuvvetli ve etkili ilaçlama yöntemidir, Kokulu sıvı ilaçlama, bu ilaçlama tekniği pompa ve ULV makinesi ile uygulanmaktadır. Kokulu sıvı ilaçlama öncesi ilaçlama yapılacak alanda ağzı açık gıda bırakılmamalıdır. Kokulu ilaçlama esnasında, ilaçlama yapılacak alanda görevli personelin gaz maskesi takarak ilaçlanacak bölgeye pompa yada ULV makinesi ile ilaç haznesindeki ilacı partiküllere ayırarak sıvı ilacı gaza dönüştürerek yaptığı yöntemdir ortamda ilaç duman gibi yayılır bu yüzden personel gaz maskesi takar ve sizler ilaçlama yapılacak alanın dışında beklersiniz, Havadaki ilacın yere çökmesi 2 yada 3 saat sürmektedir, bu süre zarfında ilaçlama yapılan bölgeye giremezsiniz ilaç havada gaz gibi olduğundan içeri girerseniz burnunuzdan ilacı solursunuz ve zararlıdır, 2 - 3 saat sonra geri geldikten sonra kapı pencereyi açar geri çıkarsınız alan 20 - 30 dakika havalandıktan sonra geri girebilirsiniz, geri döndüğünüzde ilaçlama yapılan türün tamamının öldüğünü göreceksiniz, kullandığımız ilaçlar 1.sınıf A kalite ilaçlardır, ilaçları solumadığımız sürece insan yada canlı sağlığına zararı yoktur, ilacın insan üstündeki tek yan etkisi çok hassas ciltlerde kaşıntı yapmaktadır, ilaçlama işini 10 seneden fazladır yapmaktayız, 6 sene sahada bizzat ilaçlama yaptım, bugune kadar 3 yada 4 kişi kaşıntı probleminden rahatsız oldu ama biz yinede uyarıyoruz.


AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Böcek ilaçlama, fare ilaclama, pire ilaclama, kemirgen ilaclama vs ilaclama türleri vs ilaclama hakkında bilmeniz gerekenler.
Bazı böcek türlerinin üremesi, yumurtlama, larva yöntemiyle olmaktadır. Bu yüzden bu türlerde ikinci ilaçlama yapılması şarttır. Firmamız garanti sürecini böceklerin üreme ve ilaçlama yapılan alanın ilaçlamaya uggunluğunu dikkate alarak vermektedir .
Neden biz?
Sizlerin haşere ve kemirgen mücadelenizde sizlere anlattığımız ve yapacağımız uygulama daha önce defalarca yapmış olup ilaclamayı sahada defalarca değişik sanılan bizim için aynı olan tahta kurusu, pire vs. ilaclaması yaptıkki kendimize güvenimiz tam bu yüzden net konuşmaktayız. Vizyonumuz para kazanmaya değil sizlerin sorununuzu çözmeye yönelik referanslarımız müşterilerimizin memnuniyetinden gelmektedir.Yaptığımız işin arkasında durmayı biliriz.
Böcek ilaçlama kaç dakika sürer?
İlaçlama, ilaçlama tipine ve ilaçlanacak alana göre değişiklik gösterir. Ortalama 100 m² bir daire 10 - 15 dakika arasında sürmektedir.
Bu zaman kısa değilmi?
Zaman buhar ilaçlama tipinde makine ve püskürttüğü ilaç ile ilgili makine evin içinde oda oda dolaştırılır. İlac, ortamda buhar şeklinde hızlıca yayılır. Jel ilaclama, şırınga içinde diş macunu kıvamında bir macundur ortamda ise dolapların ilaclanması, kapıların ilaclanması, pencere kenarlarının ilaclanması, gerekir. Jel ilaclama'da ortalama 10 - 15 dakika sürer .
İlaçlama sırasında ne yapmalıyız?
Buharlı ilaçlama esnasında kapının önünde bekleyerek ilaçlamanın bitmesini beklersiniz, İlaçlama yapılırken ilaçlama yapan personel gaz maskesi takar ortamda gaz maskesi takmayan başka bir canlı bulunamaz ilaçlama etkili olduğundan bu mümkün değildir ısrarı halinde ilaçlama yapılmaz. Jel ilaclama ve Fare ilaclamada ortamı terketmenize gerek yoktur.
İlaçlama öncesi ilaçlama yapılacak alanda ne gibi hazırlıklar yapmalıyız?
İlaçlama öncesinde, dumanlı böcek ilaclama yapılacak alanda, ağzı açık gıda bırakılmamalıdır kapı açık pencere vs kapalı olmalıdır.
İlaçlama sonrasında neler yapılmalı?
İlaçlama sonrası ilaçlanan ortalama 2-4 saat girilmemeli geri geldikten sonra, ortam 20 - 30 dakika havalandırılıp öyle girilmeli, Buharlı ilaclama'da ilacın insan üstündeki olabilecek yan etkisi 100 kişiden 1'nde ten kaşıntısı olmaktadır, bunun önüne geçmek için çarşafların değiştirilmesi yeterlidir.
Periyodik ilaclama ve bakım yapıyormusunuz?
Tabi ki, kendi özel ve kurumsal müşterilerimizin yaşam alanlarını periyodik olarak ilaclama - dezenfeksiyon hizmetleri ile koruma altına almaktadır..
İlaçlama ne sıklıkla ve hangi aralıklarla yapılmalı?
Bu ilaçlama yaptırana göre değişir ticari işletmelerin bazıları (fast food, gıda üretimi ürün deposu, vb.) gibi yerler aylık olarak Gıda ve Tarım Bakanlığının İlaçlama yönergesine göre yaptırmak zorundadır belediyelerin ilgili ve yetkili birimleri kontrol etmektedir. Site ve sit alanı gibi yerler, dış alanda 50 - 60 günde bir yaptırırlarsa iç alana böcek ve haşerat girmesine engel olmuş olur. Pire ilaclama ise kedilerin doğumlarından sonra yapılmalıdır. Bazı mevsim dönmelerinde sinek ilaclama, fare ilaclama, çiyan ilaclama, tahta kurdu ilaclama, tahta kurusu ilaclama, akrep ilaclama, kalorifer böcegi ilaclama yapılmaktadır.
İlaçlama ücreti ? Uygun ilaclama?
İlaçlama ücretleri metrekare ve metrekarenin büyüklüğüne göre hesaplanmaktadır, ortalama 100 m² bir daire 90 - 110 tl arasında ilaclanmaktadır. İşletmelerde ve ikinci ilaçlamalarda indirim yapılmaktadır.Firmamız kendi özel müşterilerine özel fiyat politikası uygulamaktadır.Firma vizyonu sizi memnun etmektir.
Buharlı ilaclama hangi haşereler üzerinde etkili olur?
Buharlı uygulama, fare hariç ciğeri olmayan tüm canlı (haşere, kemirgen, böcek ve organizmaların) ilaclamasında %100 etkili olur haşere daha önce ilaclanıp bir şekilde varlığını devam ettirdiyse kullanılan ilaca bağışıklık kazanabilir böyle bile olsa bu durumda ilaç değiştirilir, ilaçlar o kadar etkilidirki doğru uygulamada başarılı olmama ihtimali yoktur.

 

İlaçlama türleri hakkındaki bilgileri ; Bocek İlaclama sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Böcek türleri hakkındaki bilgileri ; Bocek Turleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Bize ulaşmak için ; tek tıkla, ara yada Çağrı Merkezi numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Blog sayfamızda böcek bilimi ve uygulama teknolojileri hakkında bilgi edinebilirsiniz.


 

Etiketler : acıbadem ilaclama, acıbadem ilaçlama, agva ilaclama, agva ilaçlama, ağva ilaclama, ağva ilaçlama, adalar ilaclama, adalar ilaçlama, akatlar ilaclama, akatlar ilaçlama, akcaburgaz ilaclama, akçaburgaz ilaçlama, akfırat ilaclama, akfırat ilaçlama, aksaray ilaclama, aksaray ilaçlama, alemdag ilaclama, alemdağ ilaçlama, alibeyköy ilaclama, alibeyköy ilaçlama, alkent ilaclama, alkent ilaçlama, altınsehir ilaclama, altınşehir ilaçlama, altunizade ilaclama, altunizade ilaçlama, ambarlı ilaclama, ambarlı ilaçlama, arnavutköy ilaclama, arnavutköy ilaçlama, atakent ilaclama, atakent ilaçlama, ataköy ilaclama, ataköy ilaçlama, atalar ilaclama, atalar ilaçlama, atasehir ilaclama, ataşehir ilaçlama, atısalanı ilaclama, atışalanı ilaçlama, avcılar ilaclama, avcılar ilaçlama, ayazaga ilaclama, ayazağa ilaçlama, ayvansaray ilaclama, ayvansaray ilaçlama, bagcılar ilaclama, bağcılar ilaçlama, bahcelievler ilaclama, bahçelievler ilaçlama, bakırköy ilaclama, bakırköy ilaçlama, balat ilaclama, balat ilaçlama, balıkyolu ilaclama, balıkyolu ilaçlama, ballıca ilaclama, ballıca ilaçlama, basaksehir ilaclama, başaksehir ilaçlama, basınköy ilaclama, basınköy ilaçlama, bayrampasa ilaclama, bayrampaşa ilaçlama, bebek ilaclama, bebek ilaçlama, besiktas ilaclama, beşiktaş ilaclama, besyol ilaclama, beşyol ilaçlama, beyazıd ilaclama, beyazıd ilaçlama, beykent ilaclama, beykoz ilaclama, beykoz ilaçlama, beylerbeyi ilaclama, beylerbeyi ilaçlama, beylikdüzü ilaclama, beylikdüzü ilaçlama, beyoglu ilaclama, beyoğlu ilaçlama, bezirgan ilaclama, bezirgan ilaçlama, bostancı ilaclama, bostancı ilaçlama, bozcaada ilaclama, bozcaada ilaçlama, bozkoca ilaclama, bozkoca ilaçlama, bulgurlu ilaclama, bulgurlu ilaçlama, burhaniye ilaclama, burhaniye ilaçlama, buyukcekmece ilaclama, büyükçekmece ilaçlama, buyukada ilaclama, büyükada ilaçlama, caglayan ilaclama, cağlayan ilaçlama, camlıca ilaclama, çamlıca ilaçlama, cankurtaran ilaclama, cankurtaran ilaçlama, catalca ilaclama, çatalca ilaçlama,

02 Kasım 2018
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Eda aydin dedi ki:

    Kokulu ilaclama yaptirdik eve en az 4saat girmeyin dediler 4-5 saat sonra eve girdigimizde bocekler olmeye bsslamisti bile yumurtalari catladi 15gun sonra bi daha yaptirdik hicbisey kalmadi 👍🏻

BİR YORUM YAZIN