Profesyonel İlaçlama Hizmetleri


Böcek İlaçlama, dezenfeksiyon belirli bir alanı oluşan yada oluşabilecek zararlı türlerine ( haşere, kemirgen, kan emici, parazit, bakteri vb.) karşı içinde inteksitit yada başka aktif madde bulunan kimyasal ilaçlar ile mücadeleye denir. İlaçlama, dezenfeksiyon uygulamaları eğer doğru zamanda doğru şekilde uygulanırsa, sizin ve ailenizin yaşan alanlarında zararlı bakteri, kan emici, haşerat ve kemirgen türleri oluşmadan engellemiş olursunuz. İlaçlama'da başarıyı etkileyen en önemli faktör ilaçlama uygulaması yapılacak alanın ilaçlama'ya uygunluğudur.

İstanbul İlaçlama Şirketi


Böcek İlaçlama


İlaçlama açık veya kapalı farketmeksizin ev, ofis, havuz, deniz veya hava araçları vb. her türlü alandan zararlı böcek, haşerat türleri, bakteri, parazit, kan emici vb. insan sağlığına tehdit oluşturabilecek her türlü organizma için yapılan çeşitki içinde inteksitit barındıran insan sağlığına zararı olmayan sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış dünya sağlık örgütleri tarafından insan sağlığına zararsızlığı kabul edilmiş kimyasal ilaçlar ile ilaçlama uygulaması yapılacak alanın uygunluğuna göre belirlenen cihazlar ile ilaçlanmasına "İlaçlama" denir. .
İlaçlama uygulaması ilaçlama yapılacak alana ve ilaçlama yapılacak zararlı türüne göre belirlenir, böcek ve haşerat, parazit, kan emici türler sıvı veya jel ilaçlama yapılırken kemirgen veya bazı omurgalı türler zehirli yemler ile ilaçlanır, ilaçlama tipi tamamen uygulama yapılacak alanın uygunluğuna göre seçilir, uygulama yapılacak alan ev veya kapalı alan ise sıvı buharlama tipi tercih edilir ama 24 saat faal sürekli açık bir yer ise jel ilaçlama uygulanır, uygulama tamamen ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir.
İlaçlama yapılacak alanda eğer sıvı ilaçlama yapılacak ise ortamda açık pencere, havalandırma vs. kapatılmalıdır, ağzı açık gıda, şişe vb. şeker gibi şeyler ağzı kapalı olacak şekilde bırakılmalıdır veya bir poşete konup ağzı sıkıca bağlanmalıdır, böcek ilaçlama uygulaması özellikle mutfakta daha yoğun yapıldığından mutfak dolaplarının içindeki tabak, bardak, tencere gibi eşyalarınızı balkona koyarsanız daha sonra yıkama derdinden kurtulursunuz yoksa mutfak dolaplarının içindeki herşeyi yıkamanız gerekir, eğer jel ilaçlama yapılacak ise hiçbir hazırlığa gerek yoktur, evden çıkmanıza bile gerek yoktur, sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra eve geldiğinizde evi 15 20 dk havalandırıp öyle girmelisiniz, uygulama yapılan alanda çarşaflarınızı yastık kılıflarınızı değiştirmelisiniz bunlar ön bilgilerdir daha detaylı bilgileri ilaçlama yapacak personel size a-4 keğadına madde madde yazılmış olan bilgi formunda verecektir, personelden mutlaka isteyiniz.
Böcek ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama olarak ikiye ayrılır.
Sıvı ilaçlama uygulaması kokulu sıvı ilaçlama ve kokusuz sıvı ilaçlama olarak ikiye ayrılır.
Kokulu ilaçlama pompa veya Ulv sisleme,buharlama şeklinde uygulanır. Kokulu ilaçlama, böcek ilaçlama için en etkili yöntemdir, açık alanlarda pompa ile uygulanırken, kapalı alanlarda buharlama şeklinde uygulanır. Kapalı alanda ilaçlama uygulaması yapılması ortalama 100 m² bir alan için 10 - 15 dakika sürmektedir, uygulama yapılırken siz kapıda beklerken operatör gaz maskesi takarak uygulamayı yapar, ilaçlama yapıldıktan sonra alan en az 2 saat kapalı tutulur, daha detaylı bilgiyi ilaçlama operatörünün size vereceği bilgi formunda yazmaktadır.
Kokusuz ilaçlama pompa veya Ulv sisleme,buharlama şeklinde uygulanır. Kokusuz ilaçlama, böcek ilaçlama için en etkili yöntemlerden biridir, açık alanlarda pompa ile uygulanırken, kapalı alanlarda buharlama şeklinde uygulanır. Kapalı alanda ilaçlama uygulaması buharlama şeklinde yapıldığından ortama 15 -20 dakika buhar çökene kadar girilmemelidir. Uygulamanın yapılması ortalama 100 m² bir alan için 10 - 15 dakika sürmektedir, uygulama yapılırken siz kapıda beklerken operatör gaz maskesi takarak uygulamayı yapar. Daha detaylı bilgiyi ilaçlama operatörünün size vereceği bilgi formunda yazmaktadır.
Jel ilacı, diş macunu kıvamında böceklerin yedikten sonra sindirim sistemini tıkayarak ve zehirleyerek ölmesine sebep olan çeşitli şırınga, enjektör tipi plastik ambalajların içinde bulunur. Jel ilacı, böcek yedikten sonra 15-20 dakika yaşam süresi vardır, bu sürede zehirlendiğini hisseden böcek tehdit algıladığından hemen yuvasına kaçar ve orada ölür, böcekler protein ihtiyacını birbirlerinin ölülerini yiyerek karşılar, organizması zehirlenen böcek yuvada ölünce diğerlerinin yiyeceği olur onu yiyen böcekler de domino taşı gibi tek tek zehirlenip ölmeye başlarlar, 2000 li yılların başında amerikada üretilen jel ilacı hızlıca dünyaya yayılmış ilaçlama uygulamasının kolaylığı ve temizlik gerektirmemesi, evden çıkılmasına gerek olmaması çok tercih edilmesine sebep olmuştur bir çok artı yönü bulunurken diğer ilaçlama göre tek eksi yanı jel ilaçlama tipinde böceklerin ölüp yok olması böceğin acıkması jel ile karşılaşıp onu yemesi yuvaya bulaştırması vs. 7 ile 10 gün arası sürmektedir.Jel ilaçlama tipine uygun olan böcek türleri, kalorifer böceği jel ilaçlama, hamam böceği jel ilaçlama, gümüşcün böceği jel ilaçlama, amerikan hamam böceği jel ilaçlamanın ileriye dönük koruma gibi birçok artı yönü vardır jel ilaçlama sayfasından detaylı bilgilere bakabilirsiniz.
Fare ilaçlama, zehirli yem, yakalama kapanı, istasyon ve yapışkanlı yakalama şekillerinde yapılmaktadır, zehirli yem en etkilisidir fakat zehirli yemi yiyen farenin nerede öldüğü bulunamaz ise ortamda koku yapabilir, diğer yöntemlerse etki olarak %90 başarı göstermektedir, firmamızın geliştirdiği sistem sayesinde yakalama kapanının içinde yerleştirdiğimiz set ( zehirli yem ve yakalama yapışkanı ) farenin yem ile kapana yapışıp yakalanmasına sebep olur firmamızın geliştirdiği bu sistem %100 başarı göstermektedir. İlaçlama sektöründeki tecrübemiz, yaptığımız ar-ge çalışmaları sektörde lider firma olarak trend belirleyiciyizdir..
Fare ilaçlama, zehirli yem, yakalama kapanı, istasyon ve yapışkanlı yakalama şekillerinde yapılmaktadır, zehirli yem en etkilisidir fakat zehirli yemi yiyen farenin nerede öldüğü bulunamaz ise ortamda koku yapabilir, diğer yöntemlerse etki olarak %90 başarı göstermektedir, firmamızın geliştirdiği sistem sayesinde yakalama kapanının içinde yerleştirdiğimiz set ( zehirli yem ve yakalama yapışkanı ) farenin yem ile kapana yapışıp yakalanmasına sebep olur firmamızın geliştirdiği bu sistem %100 başarı göstermektedir. İlaçlama sektöründeki tecrübemiz, yaptığımız ar-ge çalışmaları sektörde lider firma olarak trend belirleyiciyizdir..
İlkbahar İlaçlama Zamanı
İlkbahar İlaçlama

Yaklaşan yaz mevsimi ve hava sıcaklıkları toprağın altından çıkan zararlı haşerat türleri ve güneyden sıcaklardan gelen uçkun sivrisineklerin kapıda olduğunun işaretçisidir, birçok hastalık türü veba, verem gibi tarihte bu sineklerin ısırması ile insandan insana bulaşmıştır, ailenizi koruma altına almak için profesyonel ilaçlama ekibimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Yaz İlaçlama Zamanı
Yaz İlaçlama Önlemleri

En çok haşere veya bakteri gibi zararlı türlerin kendini gösterdiği zaman yaz mevsimidir, kışın soğukta yaşayamayan bu zararlılar toprağın altına kaçmakta yazın hava sıcaklığı ile yukarı çıkmaktadırlar.Eğer doğru zamanda doğru ilaçlama uygulaması yapılırsa ailenizi koruma altına almış olursunuz.Profesyonel ilaçlama ekibimizle garantili ilaçlama çözümleri sunarız.

Sonbahar İlaçlama Zamanı
Sonbahar İlaçlama

Sonbahar mevsiminde yaklaşan soğuklar ile zararlı türleri yaşamlarını sürdürebilmek için ya toprağın altına sıcaklara kaçıcaklar yada sizin yaşam alanlarınızda kendilerine uygun yuva kuracaklar, bu zararlıların bazıları gözle görülsede çoğu gözle görülmez eğer kışın kendinizi ve ailenizi kış hastalıklarından korumak istiyorsanız bu mevsimde ilaçlama yaptırmanız gerekir.

Kış İlaçlama
Kış İlaçlama

Kışın yaptıracağınız ilaçlama ve dezenfeksiyon önlemleri, bütün sene boyunca haşerat ve zararlıların evinize, yaşam alanınıza girmesine engel olmuş olursunuz, eviniz ve etrafında haşerat ve kemirgenlerin girebileceği yollara yapılacak son teknoloji ilaçlama uygulamaları sizi ve ailenizi koruma altına alır, detaylı bilgi ve profesyonel ilaçlama için lütfen telefondan arayınız.

İstanbul İlaçlama

Profesyonel ilaçlama ekipmanları ile garantili ilaçlama çözümleri sunar.

ruhsatlı ilaclama firması

İlaçlamalarınız kendi ve ailenizin sağlığı, çevrenizin güvenliği için konusunda eğitim almış, profesyonel ilaçlama uygulaması yapan personelimiz ile tamamen güvende. Avrasya İlaçlama "çevre sağlık hizmetleri" sunan profesyonel bir kuruluştur, misyon olarak kendimize ilaçlama ve çevre sağlık dezenfeksiyon alanında gelişen güncel ekipman ve ilaçları sürekli takip etmeyi benimsemiş bu alanda her zaman en son teknolojiyi kullanarak sizin ve ailenizin sağlığını koruma altına alırız.

İlaçlama Hizmetleri

Profesyonel İlaçlama Servisi

Profesyonel ilaçlama ekipmanları, uzman ilaçlama uygulaması eğitimi almış personel ile, ilaçlama bilimin'de güncel insan sağlığına zararı olmayan ilaçlar kullanarak, garantili ilaçlama çözümleri sunarız..

kaliteli-bocek-ilaclari

Zararlılarla yapılacak olan mücadele hangi zararlıyla ilgili olduğuna göre değişmektedir.Probleminiz olan zararlıya göre yapılacak uygulamayı haşere türlerinden seçeceğiniz zararlı ile ilgili kısımdan okuyabilirsiniz

İstanbul İlaçlama Firması

İlaçlama Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Böcek ilaçlama uygulaması, ilaçlama yapılacak alana ve zararlı türüne karşı değişiklik gösterir, kapalı alanlarda genelde haşere, kan emici ve parazit türlerine karşı ULV ilaçlama, ( dumanlama ilaçlama, sisleme ilaçlama.) yöntemiyle yapılır. ULV ilaçlama sıvı ilaçlama türüdür, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak yapılabilir. Kemirgen türlerine karşı ise zehirli yem ve yakalama kapanları ile yapılır, ilaçlama uygulaması telefonda verdiğiniz ilaçlama uygulaması yapılacak alanın bilgilerine göre belirlenir.Avrasya ilaçlama olarak sizlere ilaçlama sonrası 4 saat kullanıma kapatılabilecek imkanı olan bir yer ilaçlanacak ise ULV ilaçlama'yı tavsiye ediyoruz, ama 24 saat insan akışı olan restorant, işyerleri vb. kapatılamayacak bir alan ise jel ilaçlama ve pompa kokusuz ilaçlama ile sorununuza kesin çözüm getiriyoruz.

Garantili İlaçlama

İlaçlama'da garanti böcek türüne göre değişmektedir, bazı böcek türleri canlı doğuran değil yumurtlayarak üreyen türlerdir, bu türlerde ikinci ilaçlama yapmak gerekebilir, Böcek türleri, sayfasından hangi böcek türünün nasıl ürediği ve nasıl bir yaşam döngüsü olduğunu bulabilirsiniz.

Avrasya İlaçlama, istanbul ilaclama şirketi'dir, profesyonel ilaçlama ekipmanları ve uygun ilaçlama fiyatı ile garantili ilaçlama çözümleri sunar. İstanbul ilaçlama firması olarak, verdiğimiz ilaçlama hizmetleri, akrep ilaçlama, haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, alman hamam böceği ilaçlama, amerikan hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama, çatı faresi ilaçlama, ev faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, toz piresi ilaçlama, bir ilaçlama, kuş biti ilaçlama, gümüşcün ilaçlama, kırkayak ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, akar ilaçlama, mite ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama, deri böceği ilaçlama, kırkayak ilaçlama, karınca ilaçlama, bit ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, kertenkele ilaçlama, sinek ilaçlama, kara sinek ilaçlama, arı ilaçlama, danaburnu ilaçlama, bakteri ilaçlama, kan emici ilaçlama, dezenfeksiyon ilaçlama hizmetlerini profesyonel ilaçlama hizmeti olarak vermekteyiz.

Probleminizi çağrı merkezimize iletirsiniz çağrı merkezi probleminize ve şartlarınıza göre size bir randevu oluşturur randevu bilgilerinizi saha ekibimizle paylaşır ve ekibimiz sizin planladığınız randevu programına göre size ulaşır.

Garantili İlaçlama Şirketi

İlaçlama Bilgisi

İlaçlama yapılacak alan hakkında detaylı bilgiyi telefonda anlatırsınız. Verdiğiniz bilgiye göre ilaç ve ekipman hazırlanır. Randevu bilgileriniz saha ekibine iletilir.

Randevu Oluşturulur

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esnak çalışma saatlerine uyumluluk gösteririz, okul, tatil, iş vb. gibi sebeplerden dolayı 7/24 acil ilaçlama ekibimiz mevcuttur

Ekiplerimiz Gelir

Ekiplerimiz oluşturduğunuz tarih ve saatte randevu noktasına gelir, ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası yapılacak temizlik ve detaylı bilgileri size aktarır. Alanı ilaçlamaya uygun hale getirir.

İlaçlama Uygulaması

İlaçlama uygulaması yapılır, dezenfekte ve ilaçlanan zararlı türüne göre gerekli önlemler alınır, Ekiplerimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamakla yükümlüdür.

Böcek problemlerinize garantili ilaçlama çözümü arıyorsanız
Hemen profesyonel ilaçlama çözümlerimizden faydalanın
İlaçlama servisimizi arayın böceklerinizden kurtulun!.

İstanbul İlaçlama Haberleri

İstanbul İlaçlama Servisi