İstanbul İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Fare ilaçlama ve kemirgen ilaçlama alanlarında kendi sistemlerini geliştiren ilaçlama firmamız bu alanda müşterilerimize kesin sonuçlar üretmektedir. Fare ilaçlamasında bazen bazı özel alanlarda okul kreş gibi zehirli yem kullanılması istenmiyor bu gibi durumlarda canlı yakalama kapanları kullanıyoruz. Avrasya İlaçlama " çevre sağlık hizmetleri " fare ilaçlama ve kemirgen ilaçlama'da kurumsal ilaçlama çözümleri ile kesin garantili ilaçlama çözümleri üretmektedir..

istanbul ilaclama servisi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

Fare İlaçlama Servisi

İstanbul Fare İlaçlama

Fare ilaçlama, zehirli yemler ve yakalama kapanları ile 2 şekilde yapılabilir.
Müşterilerimizin bazı özel durumlarında okul, kreş gibi ve bazı korkularından evcil hayvanları yada farenin ortamdan çıkarıldığından emin olmak gibi zehirli yem yerine canlı yakalama kapanlarını tercih etmektedirler.
Fare ve kemirgenler, hırslı canlılardır sadece yakalama kapanları kullanıldığında yakalansalarda kapanın kalitesine veya canlının şansına azmine göre bazen kurtulup kaçabilirler, bu gibi durumlarda firmamızın geliştirdiği özel sistem sayesinde kapanda sticer sistemi yakalandıkları kapandan kaçabilmeleri imkansızdır.
Fareler tuvalet, kanalizasyon gibi yerlerde gezindiğinden, mikrop bakteri ve hastalık taşımaları yüksek ihtimaldir, bu nedenle eğer böyle bir problem ile karşılaştıysanız fare ilaçlama yaptırdıktan 6 gün sonra hem farenin yakalandığına yada ilaçtan öldüğüne emin olunur, hemde bakteri türlerinin yumurta üretme sürecinin sonu 6 gündür, 6 günün sonunda dezenfeksiyon yaptırılmasını tavsiye ederiz.
Genelde karşılaşılan problem fındık faresidir, ama ilaçlama fındık faresi, çatı faresi, firavun faresi, lağım faresi, farketmeksizin her türlü kemirgen türüne karşı %100 etkilidir, ürettiğimiz mücadele yöntemleri kesin sonuç verir.
fare yakalama kapanı

Fare ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama

Kemirgen ilaçlama

Avrupa yakası ilaçlama

istanbul ilaclama servisi

İstanbul ilaçlama servisi

Fare ilaçlama firması

Kemirgen ilaçlama servisi

Anadolu yakası ilaçlama