Bina İlaçlama

İstanbul ilaçlama servisi, profesyonel ilaçlama teknikleri ve son teknoloji ilaçlama ekipmanları kullanır, bazı eski ahşap binaları tahta kurusu sarmıştır bu ve buna benzer bina ilaçlama hizmetleri vermekteyiz, genelde bina ilaçlamalarında pire ilaçlaması yapılır, bazende hamam böcekleri binanın her yerini sardığı için komşular kendi aralarında anlaşıp binayı boşaltıp komple ilaçlatıp kurtuluyorlar.

Detaylar

Ev İlaçlama

İstanbul ev ilaçlama servisi, kurumsal ilaçlama firması olarak sizlere kesin garantili sonuç sunarız, evlerde genellikle kalorifer böceği ilaçlaması yapılır, evde yapılacak ilaçlama tipi ilaçlama yapılacak böcek türüne göre belirlenir ilaçlama tipinin düzgün seçilip uygulanması önemlidir, ilaçlamanın etkisini artırmak için bu önemlidir, ilaçlama cihazı buna göre belirlenir.

Detaylar

Ofis İlaçlama

Kurumsal ilaçlama firmamız, istanbulda ofis ilaçlama hizmetlerinde kurumsal çözümler üretmektedir, sizlerin içinde bulunduğu iş saati planına göre hareket ederiz, sağlığınıza zararı olmayan ilaçlar kullanırız, genellikle faal ofislerde jel ilaçlaması uygulanır.

Detaylar

Fabrika İlaçlama

İstanbul ilaçlama servisi olarak istanbul'da çeşitli fabrikalara periyodik ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde gıda depolarınızı ve imalat fabrikalarınızı koruma altına almak istiyorsanız, Avrasya İlaçlama'dan keşif ve teklif talebinde bulunabilirsiniz, ürünlerinizin güvenliğini bizimle koruma altına alın.

Detaylar

Okul İlaçlama

Okul ilaçlama, kreş ilaçlama basit gelişi güzel yapılacak bir iş değildir, oralarda çocuklarımız geleceğimiz var, onların sağlığı bizim için çok önemli ilaçlamayı bizim şirketimize yaptırmasanız bile lütfen bilinçli insanlara yaptırınız.

Detaylar

Hastane İlaçlama

Hastane ilaclama servisi, Avrasya İlaçlama sadece ilaçlama hizmetleri değil hastanelerde dezenfeksiyon hizmeti'de vermektedir, bilindiği gibi hastaneler tıbbi atıklar yüzünden çok fazla bakteri üreten yerlerdir hastaların sağlığı için dezenfeksiyon çok önemlidir Avrasya İlaçlama " çevre sağlık hizmetleri " veren kurumsal bir şirkettir, referanslarımızda klinik, hastane ve aile sağlık merkezleri vardır.

Detaylar
  • Yaptığımız tüm ilaçlama uygulamalarında birinci sınıf "insan sağlığına zararı olmayan" ilaçlar kullanırız. Kurumsal anlaşma ve periyodik ilaçlama uygulamaları için lütfen randevu alınız.