İstanbul İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemidir en etkili zararlı ilaçlama yöntemidir, ilaçlama uygulaması yapılan alana geri geldikten sonra tüm canlılar ölmüş olur Kokulu sıvı ilaçlama, bu ilaçlama tekniği pompa ve ULV makinesi ile uygulanmaktadır..

istanbul ilaçlama servisi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

Kokulu Sıvı İlaçlama

Böcek İlaçlama

Kokulu ilaçlama, Ulv cihazı yada pompa ile uygulanır.
Kokulu ilaçlama en etkili böcek ilaçlama uygulamasıdır, sadece böcek türleri için değil tüm canlı organizmalar için en etkili yöntemdir, ilacın insan sağlığına zararı yoktur, ilaç ciğersiz canlıların sindirim sistemini yakarak öldürmektedir insanların ciğerleri olduğundan ilacı sindirmektedir.
Kokulu sıvı ilaçlama eğer ulv cihazı ile buharlama ilaçlama tekniği ile uygulanıcaksa ortamda ağzı açık gıda bırakılmamalıdır, ilacın insan üstündeki tek yan etkisi ilac ile derinin teması halinde çok hassas ciltlerde bazen kaşıntı yapmaktadır bunun önüne geçmek için ilaçlama sonrası çarşaf, yastık kılıfları değiştirilmelidir, ilaçlama sonrası ilaçlama yapılan alan en az 2 saat kapalı kalmalıdır bu sürede hem ilacın etkisi için hemde buharın yere çökmesi için ortama girilmemelidir ortama geri geldikten sonrası kapı ve pencereler açılarak 20 dk havalandırılıp öyle girilmelidir.
Kokulu sıvı ilaçlama uygulaması yapılan alana geri geldikten sonra 20 dakika havalandırılıp öyle girilmeli, girdikten sonra mutfaktaki alet edevatların hepsi yıkanmalı, çarşaf ve yastık kılıfları değiştirilmelidir, ortamda 7 ile 10 gün arası ıslak temizlik yapılmamalı sadece kuru süpürge ile süpürülmelidir.
Kokulu ilaçlamaya sadece kapatılabilecek ortamlar uygundur insanların yada diğer canlıların faal olduğu ortamlarda uygulanamaz.
istanbul böcek ilaçlama

Kokulu sıvı ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama

Kokulu böcek ilaçlama

Avrupa yakası ilaçlama

profesyonel ilaçlama

İstanbul ilaçlama servisi

Kokulu böcek ilaçlama

Sıvı böcek ilaçlama

Anadolu yakası ilaçlama