İstanbul İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemidir ve çok etkilidir kokulu ile aynı etkidedir, insanların kokulu ilacı daha etkili zannetmesi yanlıştır, gelişen teknoloji ve biyoloji alanı ilaçların etki oranını arttırmıştır, bu ilaçlamada eğer buharlama yapılacak ise buhar çökene kadar 20 dakika boşaltılması yeterli olacaktır, kokusuz sıvı ilaçlama, bu ilaçlama tekniği pompa ve ULV makinesi ile uygulanmaktadır..

istanbul ilaçlama servisi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

Kokusuz Sıvı İlaçlama

Böcek İlaçlama

Kokusuz ilaçlama, Ulv cihazı yada pompa ile uygulanır.
Kokusuz ilaçlama en etkili böcek ilaçlama uygulamalarındandır, tüm zararlı böcek, kan emici, bakteri, parazit türlerine etkilidir, ilacın insan sağlığına zararı yoktur, ilaç ciğersiz canlıların sindirim sistemini yakarak öldürmektedir insanların ciğerleri olduğundan ilacı sindirmektedir.
Kokusuz sıvı ilaçlama eğer ulv cihazı ile buharlama ilaçlama tekniği ile uygulanıcaksa ortamda ağzı açık gıda bırakılmamalıdır, ilacın insan üstündeki tek yan etkisi ilac ile derinin teması halinde çok hassas ciltlerde bazen kaşıntı yapmaktadır bunun önüne geçmek için ilaçlama sonrası çarşaf, yastık kılıfları değiştirilmelidir, ilaçlama sonrası ilaçlama yapılan alanın 20 dakika kapatılması yeterlidir.
Kokusuz sıvı ilaçlama uygulaması yapılan alana geri geldikten sonra 5 dakika havalandırılıp öyle girilmeli, girdikten sonra mutfaktaki alet edevatların hepsi yıkanmalı, çarşaf ve yastık kılıfları değiştirilmelidir, ortamda 7 ile 10 gün arası ıslak temizlik yapılmamalı sadece kuru süpürge ile süpürülmelidir.
Kokusuz ilaçlamaya sadece kapatılabilecek ortamlar uygundur insanların yada diğer canlıların faal olduğu ortamlarda uygulanamaz.
istanbul böcek ilaçlama

Kokusuz sıvı ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama

Kokusuz böcek ilaçlama

Avrupa yakası ilaçlama

profesyonel ilaçlama

İstanbul ilaçlama servisi

Kokusuz böcek ilaçlama

Sıvı böcek ilaçlama

Anadolu yakası ilaçlama