İstanbul İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Sıvı ilaçlama, garantili böcek ilaçlama yöntemidir, kokulu ilaçlama yada kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılır, pompa ilaçlama makinesi veya ulv buharlama ilaçlama makinesi ile uygulanır.Sıvı ilaçlama ile garantili ilaçlama çözümü alırsınız.

Sıvı ilaçlama servisi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

Sıvı Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Sıvı ilaçlama, içinde inteksitit barındıran kimyasal, insan sağlığına zararı olmayan ilaçların sıvı ilaçlamaya uygun ekipman ile ortama uygulanmasına denir.
Sıvı ilaçlama, pompa ilaçlama makinesi ile püskürtülerek yada ulv ilaçlama makinesi ile buharlama yöntemi ile uygulanır.
Sıvı ilaçlama öncesinde uygulama yapılacak alanda hiçbir açık cam kapı pencere hava alıcak kanalların hepsi kapatılmalıdır. Ağzı açık gıda,içecek bırakılmamalıdır eğer mümkünse koltukların üstü çarşafla örtülebilir.
Sıvı ilaçlama sonrası eğer uygulama kokulu ilaçlama uygulaması ise ortama girmeden 30 dakika ortam havalandırılıp öyle girilmelidir, kokusuz ilaçlama uygulaması ise 5 dakika yeterlidir, ilaçlama sonrası bütün mutfak alet edevatları yıkanmalıdır onun dışında ortamda 7 gün boyunca hiçbir ıslak temizlik yapılmamalıdır.
Sıvı ilaçlama tüm zararlı türlerine kalorifer böceği ilaçlama, pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, gümüşcün ilaçlama, vs tüm zararlı türlerinin hepsine kökten çözümdür.
istanbul sıvı böcek ilaçlama

Sıvı ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama

Sıvıböcek ilaçlama

Avrupa yakası ilaçlama

istanbul ilaçlama servisi

İstanbul ilaçlama servisi

Sıvı ilaçlama firması

Sıvı ilaçlama servisi

Anadolu yakası ilaçlama