Buharlı Böcek İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Buharlı böcek ilaçlama, sisleme ilaçlama olarakta bilinir, Ulv adı verilen cihaz ile uygulanır, sıvı ilaçlama tipidir, kokulu ilaçlama yada kokusuz ilaçlama olarak uygulanabilir. Ulv cihazı içinde hazırlanan ilacı 0.5 mikrona ayırarak buharlama şeklinde ortama püskürtür bu ilaçlama tipinde ilaç ortamda buhar şeklinde olduğundan kokulu yada kokusuz olsada ortam boşaltılır, kokulu ilaçlamada minimum 2 saat kokusuz ilaçlamada 30 dakida buhar çökene kadar ortam boşaltılır. Ulv ilaçlama, kalorifer böceği için kapalı ortamlarda en uygun ve en etkili ilaçlama tipidir açık alanlarda buhar uçup gideceğinden açık alanlarda uygulanamaz.

acıbadem ilaclama sirketi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

İstanbul İlaçlama Servisi

Garantili Böcek İlaçlama

Ulv ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama pire ilaçlama, akrep ilaçlama, bit ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, güve ilaçlama, alman hamam böceği ilaçlama, fare hariç tüm zararlılar için en etkili yöntemdir.
Buharlı ilaçlama, etkili olma nedeni içindeki ilacı ortama duman şeklinde yaydığından dumanın girmediği delik aralık kalmıyor, çoğu böcek türü ortamda ahşapların içinde delik açarak yada ışık girmeyen deliklerde yuva yaptığından dumanın oralara girmesiyle ölüyorlar.
Ulv ilaçlama'da böcekler hemen geri geldiğinizde hepsi ölmüş olur, fakat böcek türlerinin bazı türleri canlı doğurmazlar yumurtlayarak ürerler, yumurtlayarak ürüyen türlerde yumurtalar 15 ile 21 gün arasında çatlarlar, ulv cihazı ile uygulanan ilaç 7 gün boyunca öldürme etkisi vardır eğer böcekler yumurtlama evresine girmişler ise 15 gün sonra ortamda yeni bebek böcekler olacaktır, bu gibi durumlarda 2.nci ilaçlama gerekir.
Ulv ilaçlama'da ilaç partikülleri havada çok daha fazla kaldığından diğer ilaçlamalara göre en az 5 kat daha etkilidir.
►Sera ilaçlama ►Hastane ilaçlama ►Okul ilaçlama ►Ev ilaçlama ►Restaurant ilaçlama ►Tatil siteleri ilaçlama ►Yiyecek üreten yerler ►Mandıralar ►Depolar ►Ahırlar.
istanbul böcek ilaçlama

Profesyonel İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

Buharlı Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası İlaçlama

profesyonel ilaçlama

İstanbul İlaçlama Servisi

Kalorifer Böceği İlaçlama

Böcek İlaçlama

Anadolu Yakası İlaçlama