İstanbul İlaçlama Servisi

Avrasya İlaçlama "Çevre Sağlık Hizmetleri" İstanbul merkezli hizmet veren kurumsal bir çevre sağlık şirketidir, hizmet alanları ilaçlama, dezenfeksiyon, ve çevre sağlık uygulamalarıdır.


Zehirli yemler fare ilaçlama ve kemirgen ilaçlamalarında en etkili yöntemdir, fareler ciğerli canlılar olduğundan sıvı ilaçları sindirebilirler fakat zehirli yemi yediklerinde mutlaka zehirlenirler.Fare ilaçlama, için geliştirilen zehirli yemler garantili fare ilaçlama çözümüdür.

Fare ilaçlama servisi
Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile ailenizi ve çevrenizi koruma altına alın.

Fare İlaçlama

İstanbul İlaçlama

Zehirli yemler özel olarak üretilmiş istasyon adı verilen, bazen yapıları değişik olsada çalışma mantığı aynı olan plastik dökme kalıplarda uygulanır.
Yemlerin içinde özel olarak evcil hayvanları düşünülerek konulmus bir kimyasal madde onları uzak tutmaktadır fakat yinede zehirli yemin içinde bulunduğu istasyon onları korumaktadır istasyonu açabilmeleri imkansızdır. İstasyonun içi labirent gibidir herşey düşünülmüştür sadece fare nin girebileceği bir delik ve onun vücudunun dönebileceği bir iç yapısı vardır.
Zehirli yemi yiyen fare, iç kanama geçirmeye başlar yemi yedikten sonra 3-4 saat aralığında ölür iç kanama geçirmeye başlayan fare su ihtiyacı hisseder su bulmak için genelde lağıma kaçarlar ve fare ölüsü ortamda bulunmaz ama kaçıcak bir yer bulamazlar ise ortada ölürler.
istanbul jel böcek ilaçlama

Fare ilaçlama

İstanbul fare ilaçlama

Zehirli yem ilaçlama

Avrupa yakası ilaçlama

jel garantili böcek ilaclama

İstanbul ilaçlama servisi

Fare ilaçlama firması

Fare ilaçlama servisi

Anadolu yakası ilaçlama